"China Energy and Engineering Group"un nümayəndələri ilə görüş keçirilib
Çinin "China Energy and Engineering Group Co." şirkətinin nümayəndələri İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyində AZPROMO-da olublar.
AZPROMO-nun rəhbəri Yusif Abdullayev Agentliyin fəaliyyət istiqamətləri, ölkəmizdə yaradılan əlverişli biznes və investisiya mühiti, həyata keçirilən investisiya layihələri barədə ətraflı məlumat verib, Çin şirkətini fəal əməkdaşlığa dəvət edib.
"China Energy and Engineering Group Co." şirkətinin Cənubi Asiya Regional Baş Qərargahının vitse-prezidenti Wang Jiliang şirkətin fəaliyyət istiqamətlərindən danışıb.
Görüşdə Azərbaycanda energetika, infrastruktur və tikinti sahələrinə investisiyalar yatırılması məsələləri barədə fikir mübadiləsi aparılıb.

Представители китайской компании "China Energy and Engineering Group Co." посетили Агентство поощрения экспорта и инвестиций – AZPROMO.
Глава AZPROMO Юсиф Абдуллаев подробно рассказал о деятельности Агентства, созданной в нашей стране благоприятной деловой и инвестиционной среде и реализуемых инвестиционных проектах, а также пригласил китайскую компанию к активному сотрудничеству.
Вице-президент регионального штаба компании "China Energy and Engineering Group Co." в Южной Азии Ван Цзилян рассказал о направлениях деятельности компании.
На встрече состоялся обмен мнениями по вопросам инвестиций в энергетический, инфраструктурный и строительный сектора Азербайджана.