Türkiyənin "ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin nümayəndələri İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyində – AZPROMO-da olub.
AZPROMO-nun icraçı direktorunun müavini Zöhrab Qədirov Azərbaycanda ticarət və investisiya imkanları, Agentliyin fəaliyyət istiqamətləri, sahibkarlara göstərdiyi dəstək tədbirləri barədə məlumat verib.
"ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin turizm və xidmət sektoru üzrə direktoru Ramazan Özgür şirkətin inşaat, maliyyə, turizm, İT, mebel satışı sahələrində fəaliyyət göstərdiyini bildirib, həyata keçirilən layihələr, eləcə də "ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin Azərbaycanda ofisinin açılması niyyəti barədə məlumat verib.
Görüşdə "ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin ölkəmizdə fəaliyyətinin təşkili istiqamətində əməkdaşlıq barədə fikir mübadiləsi aparılıb.

Representatives of Turkish company "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" visited the Export and Investment Promotion Agency – AZPROMO.
Deputy Executive Director of AZPROMO Zohrab Gadirov provided information about trade and investment opportunities in Azerbaijan, the Agency's activities, and measures to support entrepreneurs.
Director of tourism and services sector of "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" Ramazan Ozgur said the company operates in the fields of construction, finance, tourism, IT, and furniture sales as well as provided information about the implemented projects and the intention to establish an office of "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" in Azerbaijan.
The meeting participants exchanged views on cooperation aimed at organizing the activity of "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" in our country.