Türkiyənin "ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin nümayəndələri İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyində – AZPROMO-da olub.
AZPROMO-nun icraçı direktorunun müavini Zöhrab Qədirov Azərbaycanda ticarət və investisiya imkanları, Agentliyin fəaliyyət istiqamətləri, sahibkarlara göstərdiyi dəstək tədbirləri barədə məlumat verib.
"ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin turizm və xidmət sektoru üzrə direktoru Ramazan Özgür şirkətin inşaat, maliyyə, turizm, İT, mebel satışı sahələrində fəaliyyət göstərdiyini bildirib, həyata keçirilən layihələr, eləcə də "ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin Azərbaycanda ofisinin açılması niyyəti barədə məlumat verib.
Görüşdə "ATIŞ YAPI Sənaye Ticarət" şirkətinin ölkəmizdə fəaliyyətinin təşkili istiqamətində əməkdaşlıq barədə fikir mübadiləsi aparılıb.

Представители турецкой компании "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" посетили Агентство поощрения экспорта и инвестиций – AZPROMO.
Заместитель исполнительного директора AZPROMO Зохраб Гадиров проинформировал о торговых и инвестиционных возможностях в Азербайджане, деятельности агентства и мерах поддержки предпринимателей.
Директор сектора туризма и услуг компании "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" Рамазан Озгюр сообщил, что компания работает в сферах строительства, финансов, туризма, информационных технологий и продажи мебели, а также предоставил информацию о реализованных проектах и намерении открыть офис компании "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" в Азербайджане.
На встрече состоялся обмен мнениями о сотрудничестве в направлении организации деятельности компании "ATIŞ YAPI Sanaye Ticaret" в нашей стране.