AZPROMO növbəti dəfə "CEO Award Azerbaijan" müsabiqəsinə dəstək verəcək
"Caspian Energy Club" şirkəti İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi – AZPROMO, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliy (KOBİA) və "Times Consulting" şirkətinin tərəfdaşlığı ilə ikinci "CEO Award Azerbaijan" milli müsabiqəsinə start verir.
"CEO Award Azerbaijan" milli müsabiqəsinin qalibləri 14 fevral – 5 mart tarixləri arasında müstəqil beynəlxalq  platformada keçiriləcək onlayn səsvermə nəticəsində müəyyənləşdiriləcək. Səsvermənin nəticələri 10 mart tarixində açıqlanacaq.
Müsabiqədə Azərbaycanda fəaliyyət göstərən yerli və xarici şirkətlərin top-menecerləri iştirak edə bilərlər. Müsabiqəyə qatılmaq istəyənlər www.ceo.award.az saytında qeydiyyatdan keçə bilərlər.

AZPROMO will once again support the CEO Award Azerbaijan contest
The Caspian Energy Club company announces the start of the second national CEO Award Azerbaijan contest in partnership with the Export and Investment Promotion Agency – AZPROMO, Small and Medium Business Development Agency (KOBIA), and Times Consulting.
Online voting will be held at an independent international platform from February 14 to March 5 to determine the winners of the national CEO Award Azerbaijan contest. Voting results will be announced on March 10.
Top managers of national and foreign companies operating in Azerbaijan will be able to participate in the contest. To participate in the competition, applicants can register on the website www.ceo.award.az.