AZPROMO "Caspian Power" sərgisində təmsil olunur
AZPROMO-nun stendində ölkəmizin biznes və investisiya imkanları, ixracatçılara göstərilən dəstək mexanizmləri, investisiya layihələri və s. barədə məlumatlar verilir.
Bakı Ekspo Mərkəzində 29-cu Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz (“Caspian Oil&Gas”) və 12-ci Xəzər Beynəlxalq Energetika və Yaşıl Enerji (“Caspian Power”) sərgiləri keçirilir. Hər iki sərginin rəsmi tərəfdaşı qismində çıxış edən İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi – AZPROMO "Caspian Power" sərgisində stendlə təmsil olunur.
“Made in Azerbaijan” və “Invest in Azerbaijan” hissələrindən ibarət AZPROMO-nun stendində ölkəmizin biznes və investisiya imkanları, ixracatçılara göstərilən dəstək mexanizmləri, investisiya layihələri barədə məlumat verilir, ziyarətçilərə müxtəlif çap materialları təqdim edilir, ixrac məhsullarına dair videoçarxlar nümayiş olunur.
Qeyd edək ki, ötən ildən başlayaraq Bakı Enerji Həftəsi çərçivəsində keçirilən “Caspian Oil&Gas” və “Caspian Power” sərgiləri iyunun 6-dək davam edəcək.

AZPROMO представлено на выставке “Caspian Power”
Cтенд AZPROMO представляет ​​информацию о деловых и инвестиционных возможностях нашей страны, механизмы поддержки экспортеров, инвестиционные проекты и ​​т.д.
В Баку Экспо Центре проходят 29-я Международная выставка "Нефть и Газ Каспия" (Caspian Oil&Gas) и 12-я Каспийская международная выставка энергетики и зеленой энергии (Caspian Power). Выступая официальным партнером обеих выставок, Агентство поощрения экспорта и инвестиций - AZPROMO представлено стендом на выставке "Caspian Power".
Стенд AZPROMO, состоящий из разделов “Made in Azerbaijan” и “Invest in Azerbaijan”, предоставляет информацию о деловых и инвестиционных возможностях нашей страны, механизмах поддержки экспортеров и инвестиционных проектах, а также предлагает посетителям различную печатную продукцию и демонстрирует видеоролики об экспортной продукции.
Следует отметить, что выставки "Caspian Oil&Gas" и "Caspian Power", проводимые в рамках Бакинской энергетической недели с прошлого года, продлятся до 6 июня.