AZPROMO "Caspian Power" sərgisində təmsil olunur
AZPROMO-nun stendində ölkəmizin biznes və investisiya imkanları, ixracatçılara göstərilən dəstək mexanizmləri, investisiya layihələri və s. barədə məlumatlar verilir.
Bakı Ekspo Mərkəzində 29-cu Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz (“Caspian Oil&Gas”) və 12-ci Xəzər Beynəlxalq Energetika və Yaşıl Enerji (“Caspian Power”) sərgiləri keçirilir. Hər iki sərginin rəsmi tərəfdaşı qismində çıxış edən İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi – AZPROMO "Caspian Power" sərgisində stendlə təmsil olunur.
“Made in Azerbaijan” və “Invest in Azerbaijan” hissələrindən ibarət AZPROMO-nun stendində ölkəmizin biznes və investisiya imkanları, ixracatçılara göstərilən dəstək mexanizmləri, investisiya layihələri barədə məlumat verilir, ziyarətçilərə müxtəlif çap materialları təqdim edilir, ixrac məhsullarına dair videoçarxlar nümayiş olunur.
Qeyd edək ki, ötən ildən başlayaraq Bakı Enerji Həftəsi çərçivəsində keçirilən “Caspian Oil&Gas” və “Caspian Power” sərgiləri iyunun 6-dək davam edəcək.

AZPROMO pavilion showcased at the Caspian Power exhibition
The AZPROMO pavilion presents information on business and investment opportunities in our country, support mechanisms for exporters, investment projects, etc.
Baku Expo Center hosts the 29th International Caspian Oil&Gas Exhibition and the 12th Caspian International Energy and Green Energy Exhibition (Caspian Power). As an official partner of both exhibitions, the Export and Investment Promotion Agency - AZPROMO is represented by a stand at the Caspian Power exhibition.
The AZPROMO stand, consisting of the "Made in Azerbaijan" and "Invest in Azerbaijan" sections, provides information on business and investment opportunities in our country, support mechanisms for exporters and investment projects, as well as offers visitors various printed products and shows videos on export products.
It should be noted that the Caspian Oil&Gas and Caspian Power exhibitions, which have been held within the framework of Baku Energy Week since last year, will continue until 6 June.