Bakı Biznes Mərkəzində İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Azərbaycanda İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Fondunun (AZPROMO) təşkilatçılığı ilə İxracatçılar Klubunun növbəti iclası çərçivəsində Azərbaycanda Arıçılar Assosiasiyasının üzvləri ilə görüş keçirilib.
İxracatçılar Klubunun icraçı direktoru Zöhrab Qədirov yerli məhsullarının istehsalı və ixracının artırılması, “Made in Azerbaijan” brendinin təşviqi istiqamətində reallaşdırılan tədbirlər barədə məlumat verib, iş adamlarını öz məhsullarının xarici bazarlarda tanıdılması məqsədi ilə “Made in Azerbaijan” brendinin təşviqi mexanizmlərindən yararlanmağa çağırıb.
Klub çərçivəsində sahibkarlar üçün yaradılan imkanları diqqətə çatdıran Zöhrab Qədirov ixaracatçı şirkətləri kluba üzv olmağa dəvət edib.

A meeting with members of the Association of Beekeepers of Azerbaijan was held at Baku Business Center within the framework of the next meeting of the Club of Exporters with the support of the Ministry of Economy and Azerbaijan Export and Investment Promotion Foundation (AZPROMO).
Zohrab Gadirov, Executive Director of the Club of Exporters spoke about the production and export promotion of local products, measures taken to promote “Made in Azerbaijan” brand, and urged businessmen to take advantage of “Made in Azerbaijan” brand promotion mechanisms to introduce their products to foreign markets.
Having mentioned the opportunities created for the entreprenuers within the framework of the club Zohrab Gadirov invited exporter companies to become a member of the club.