“Brand Award Azerbaijan” milli müsabiqəsinə start verilib
“Caspian Energy Club” 6-cı “Brand Award Azerbaijan” milli müsabiqəsinə start verib. Müsabiqənin qalibləri 6-26 iyun tarixlərində onlayn keçiriləcək səsvermə nəticəsində müəyyənləşdiriləcək. Səsvermənin nəticələri iyulun 6-da “Brand Award Azerbaijan” milli mükafatının 50 ən tanınan brendinin onlayn təltifetmə mərasimi zamanı səsləndiriləcək. Qaliblər 2022-ci ilin sonunda yekun “Brand Award International” müsabiqəsində iştirak etmək imkanı əldə edəcəklər.
Yerli şirkətlər sözügedən müsabiqəyə qatılmağa dəvət olunur.
Xatırladaq ki, İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi – AZPROMO “Brand Award Azerbaijan” milli müsabiqəsinin rəsmi tərəfdaşı qismində çıxış edir.

Caspian Energy Club has launched the 6th National Competition 'Brand Award Azerbaijan.' The winners of the contest will be determined by online voting from June 6 to 26. The results of the voting will be announced on 6 July during the online ceremony awarding the 50 most famous brands with the national award 'Brand Award Azerbaijan.' The winners will have an opportunity to take part in the final international competition 'Brand Award International' at the end of 2022.
Local companies are invited to participate in the contest.
It should be noted that the Agency for Export and Investment Promotion - AZPROMO is an official partner of the national contest 'Brand Award Azerbaijan.'