Bakıda Azərbaycan-QDTİB biznes forumu keçiriləcək
Azərbaycanın sədrliyi ilə Qara Dəniz Ticarət və İnkişaf Bankının (QDTİB) Direktorlar Şurasının 24 iyun 2022-ci il tarixində Bakıda keçiriləcək 24-cü İllik Toplantısı çərçivəsində İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinin – AZPROMO-nun təşkilatçılığı ilə "Dəyişən dünyada Azərbaycanın şaxələndirilmiş və innovativ iqtisadiyyatının dəstəklənməsində QDTİB-in rolu" biznes forumu işə başlayacaq.
Forumda Azərbaycan iqtisadiyyatının şaxələndirilməsinə dair müzakirələr aparılacaq, biznes və investisiya mühitinə dair təqdimat keçiriləcək, iş adamları arasında görüşlər təşkil olunacaq.

Organized by the Export and Investment Promotion Agency - AZPROMO with the support of the Ministry of Economy, the Business Forum 'The role of BSTDB in supporting a diversified and innovative economy of Azerbaijan in a changing world' will take place in Baku within the framework of the 24th Annual Board Meeting of the Black Sea Trade and Development Bank (BSTDB) scheduled for 24 June 2022 under the chairmanship of Azerbaijan.
The forum will include discussions on the economic diversification of Azerbaijan with a presentation covering the business and investment climate and meetings held between business people.