AZPROMO nümayəndələri "INNOPROM-2022" sərgisində bir sıra görüşlər keçiriblər
İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinin – AZPROMO-nun nümayəndələri Rusiyanın Yekaterinburq şəhərində keçirilən "INNOPROM-2022" XII Beynəlxalq Sənaye Sərgisində iştirak edirlər. AZPROMO nümayəndələri Rusiya şirkətlərinin stendləri ilə tanış olub, bir sıra görüşlər keçiriblər. Görüşlərdə Azərbaycanda yaradılmış əlverişli biznes və investisiya mühiti, investisiya və biznes sahələrində əməkdaşlıq imkanları barədə fikir mübadiləsi aparılıb.
Qeyd edək ki, iyulun 7-dək davam edəcək sərgi "Sənaye keçidi: Çağırışlardan yeni imkanlara doğru" mövzusunda keçirilir. Tədbirdə rəsmi şəxslərlə yanaş,ı Rusiyanın 60-dan çox regionunun və dünyanın 30-dan çox ölkəsinin biznes və ictimai təşkilatlarının nümayəndələri iştirak edir.

Представители AZPROMO провели ряд встреч на выставке “ИННОПРОМ-2022”
Представители Агентства поощрения экспорта и инвестиций - AZPROMO принимают участие в XII Международной промышленной выставке "ИННОПРОМ-2022" в Екатеринбурге, Россия. Представители AZPROMO ознакомились со стендами российских компаний и провели ряд встреч. На встречах состоялся обмен мнениями о созданном в Азербайджане благоприятном деловом и инвестиционном климате, возможностях сотрудничества в сферах инвестиций и бизнеса.
Следует отметить, что выставка проходит под девизом “Промышленный переход: от вызовов к новым возможностям” и продлится до 7 июля. Наряду с официальными лицами в мероприятии принимают участие представители бизнеса и общественных организаций из более чем 60 регионов России и более 30 стран мира.