23-24 fevral tarixlərində Özbəkistan Respublikasının İnvestisiyalar, Sənaye və Ticarət Nazirliyi, Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Özbəkistanın Ticarət və Sənaye Palatası və Azərbaycan Respublikasının İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinin – AZPROMO-nun birgə təşkilatçılığı ilə Daşkənd şəhərində 1-ci Özbəkistan-Azərbaycan Regionlararası Forumu keçiriləcək.
Tədbirdə hər iki ölkədən rəsmi şəxslərlə yanaşı, iqtisadiyyatın müxtəlif sahələrində fəaliyyət göstərən sahibkarların iştirakı nəzərədə tutulur. Forum çərçivəsində Özbəkistan-Azərbaycan İşgüzar Şurasının 3-cü iclası, həmçinin sahibkarlar arasında ikitərəfli görüşlər təşkil olunacaq.
Azərbaycan sahibkarları Özbəkistan-Azərbaycan Regionlararası Forumuna dəvət olunurlar. Forumda iştirak etmək istəyən sahibkarlar qeyd olunmuş link vasitəsi ilə qeydiyyatdan keçə bilərlər: https://forms.office.com/r/687cFpxMrQ

Предприниматели приглашаются на Узбекско-азербайджанский межрегиональный форум
При поддержке Министерства инвестиций, промышленности и торговли Республики Узбекистан и Министерства экономики Азербайджанской Республики, а также при организационной поддержке Торгово-промышленной палаты Узбекистана и Агентства поощрения экспорта и инвестиций Азербайджанской Республики – AZPROMO 23-24 февраля в Ташкенте состоится 1-й Узбекско-азербайджанский межрегиональный форум.
Помимо чиновников из обеих стран в форуме предусмотрено участие предпринимателей, работающих в различных отраслях экономики. В рамках форума будут организованы 3-е заседание Узбекско-азербайджанского делового совета и двусторонние встречи между предпринимателями.
Азербайджанские предприниматели приглашаются на Узбекско-азербайджанский межрегиональный форум. Желающие принять участие в форуме предприниматели могут зарегистрироваться по ссылке: https://forms.office.com/r/687cFpxMrQ.