23-24 fevral tarixlərində Özbəkistan Respublikasının İnvestisiyalar, Sənaye və Ticarət Nazirliyi, Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Özbəkistanın Ticarət və Sənaye Palatası və Azərbaycan Respublikasının İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinin – AZPROMO-nun birgə təşkilatçılığı ilə Daşkənd şəhərində 1-ci Özbəkistan-Azərbaycan Regionlararası Forumu keçiriləcək.
Tədbirdə hər iki ölkədən rəsmi şəxslərlə yanaşı, iqtisadiyyatın müxtəlif sahələrində fəaliyyət göstərən sahibkarların iştirakı nəzərədə tutulur. Forum çərçivəsində Özbəkistan-Azərbaycan İşgüzar Şurasının 3-cü iclası, həmçinin sahibkarlar arasında ikitərəfli görüşlər təşkil olunacaq.
Azərbaycan sahibkarları Özbəkistan-Azərbaycan Regionlararası Forumuna dəvət olunurlar. Forumda iştirak etmək istəyən sahibkarlar qeyd olunmuş link vasitəsi ilə qeydiyyatdan keçə bilərlər: https://forms.office.com/r/687cFpxMrQ

The 1st Uzbek-Azerbaijani Interregional Forum will take place on February 23-24 in Tashkent with the support of the Ministry of Investments, Industry, and Trade of the Republic of Uzbekistan and the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan and the organizational assistance of the Chamber of Commerce and Industry of Uzbekistan and the Export and Investment Promotion Agency of the Republic of Azerbaijan – AZPROMO.
In addition to officials from both countries, the forum will be attended by entrepreneurs working in various sectors of the economy. The 3rd meeting of the Uzbek-Azerbaijani Business Council and bilateral meetings of business people will be organized within the framework of the forum.
Azerbaijani business people are invited to participate in the Uzbek-Azerbaijani Interregional Forum. Entrepreneurs wishing to participate in the forum can register via the following link: https://forms.office.com/r/687cFpxMrQ.