Sahibkarlar Rumıniya-Azərbaycan biznes forumuna dəvət olunur
Bu ilin may ayının son dekadasında Buxarestdə baş tutacaq Rumıniya Hökuməti və Azərbaycan Respublikası Hökuməti arasında ticarət-iqtisadi əlaqələr və elmi-texniki əməkdaşlıq üzrə Müştərək Komissiyanın 7-ci iclası çərçivəsində İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinin – AZPROMO-nun təşkilatçılığı ilə Rumıniya-Azərbaycan biznes forumunun keçirilməsi planlaşdırılır.
Tədbirdə hər iki ölkədən rəsmi şəxslərlə yanaşı, iqtisadiyyatın müxtəlif sahələrində fəaliyyət göstərən sahibkarların iştirakı nəzərdə tutulur.
Azərbaycan sahibkarları Rumıniya-Azərbaycan biznes forumuna dəvət olunurlar. Tədbirdə iştirak etmək istəyən sahibkarlar AZPROMO-ya müraciət edə bilərlər.

Предприниматели приглашаются на румыно-азербайджанский бизнес-форум
Румыно-азербайджанский бизнес-форум, организованный Агентством по продвижению экспорта и инвестиций AZPROMO, планируется провести в Бухаресте в конце мая текущего года. Мероприятие пройдет в рамках 7-го заседания Совместной комиссии по торгово-экономическим связям и научно-техническому сотрудничеству между правительством Румынии и правительством Азербайджанской Республики.
Помимо официальных лиц из обеих стран планируется участие предпринимателей, работающих в различных сферах экономики.
Азербайджанские предприниматели приглашаются на hумыно-азербайджанский бизнес-форум. Предприниматели, желающие принять участие в мероприятии, могут подать заявку в AZPROMO.