Sahibkarlar İslamabadda keçiriləcək səhiyyə sərgisinə dəvət olunurlar
16—17 avqust tarixlərində Pakistan İslam Respublikasının İslamabad şəhərində özündə konfranslar və səhiyyə sərgisini birləşdirən “MedHealth Expo & Summit 2023” tədbiri keçiriləcək. Azərbaycan sahibkarları sözügedən tədbirdə iştirak etməyə dəvət olunur.
Ravalpindi Ticarət və Sənaye Palatası tərəfindən təşkil olunan “MedHealth Expo & Summit 2023” yerli və beynəlxalq bazarlardan tibbi xidmət təminatçıları və xammal təchizatçıları, o cümlədən həkimlər və digər səhiyyə mütəxəssislərinin iştirak edəcəyi Pakistanın ən böyük səhiyyə sərgisidir. Tədbirə eləcə də Pakistanın Dərman Vasitələrinin Tənzimləmə İdarəsinin nümayəndələri, dövlət rəsmiləri və diplomatik təşkilatların təmsilçiləri qatılacaqlar.
Qeyd: Pakistanın əczaçılıq sənayesi rəqabətədavamlı qiymətlərlə yüksək keyfiyyətli dərman vasitələrinin istehsalı ilə tanınır və bu amil Pakistanda istehsal olunan əczaçılıq məhsullarını əlverişli səhiyyə həlləri axtaran ölkələr üçün cəlbedici edir.
“MedHealth Expo & Summit 2023” tədbirində iştirak etmək istəyən sahibkarlar aşağıdakı elektron poçt və ya əlaqə nömrəsi vasitəsi ilə əlaqə saxlaya bilərlər:

Entrepreneurs invited to attend health fair to be held in Islamabad
The MedHealth Expo & Summit 2023 event will be held in Islamabad, Islamic Republic of Pakistan, from August 6 to 17, combining conferences and a health expo. Azerbaijani entrepreneurs are invited to participate in the event.
Organized by the Rawalpindi Chamber of Commerce & Industry, MedHealth Expo & Summit 2023 is Pakistan's largest health expo, which brings together suppliers of medical services and raw materials as well as doctors and other health professionals from local and international markets. The event will also be attended by representatives from the Pakistan Medicines Regulatory Authority, government officials, and diplomatic organizations.
Note: Pakistan's pharmaceutical industry is known for producing high-quality pharmaceuticals at competitive prices. This makes Pakistan's pharmaceutical products attractive to countries looking for affordable healthcare solutions.
Entrepreneurs wishing to participate in the MedHealth Expo & Summit 2023 event can apply via the following email address or contact number: