Sahibkarlar İslamabadda keçiriləcək səhiyyə sərgisinə dəvət olunurlar
16—17 avqust tarixlərində Pakistan İslam Respublikasının İslamabad şəhərində özündə konfranslar və səhiyyə sərgisini birləşdirən “MedHealth Expo & Summit 2023” tədbiri keçiriləcək. Azərbaycan sahibkarları sözügedən tədbirdə iştirak etməyə dəvət olunur.
Ravalpindi Ticarət və Sənaye Palatası tərəfindən təşkil olunan “MedHealth Expo & Summit 2023” yerli və beynəlxalq bazarlardan tibbi xidmət təminatçıları və xammal təchizatçıları, o cümlədən həkimlər və digər səhiyyə mütəxəssislərinin iştirak edəcəyi Pakistanın ən böyük səhiyyə sərgisidir. Tədbirə eləcə də Pakistanın Dərman Vasitələrinin Tənzimləmə İdarəsinin nümayəndələri, dövlət rəsmiləri və diplomatik təşkilatların təmsilçiləri qatılacaqlar.
Qeyd: Pakistanın əczaçılıq sənayesi rəqabətədavamlı qiymətlərlə yüksək keyfiyyətli dərman vasitələrinin istehsalı ilə tanınır və bu amil Pakistanda istehsal olunan əczaçılıq məhsullarını əlverişli səhiyyə həlləri axtaran ölkələr üçün cəlbedici edir.
“MedHealth Expo & Summit 2023” tədbirində iştirak etmək istəyən sahibkarlar aşağıdakı elektron poçt və ya əlaqə nömrəsi vasitəsi ilə əlaqə saxlaya bilərlər:

С 6 по 17 августа в Исламабаде, Исламская Республика Пакистан, состоится мероприятие ‘MedHealth Expo & Summit 2023’, которое объединит конференции и выставку здоровья. Азербайджанские предприниматели приглашаются к участию в мероприятии.
MedHealth Expo & Summit 2023, организованная Торгово-промышленной палатой Равалпинди, является крупнейшей в Пакистане выставкой в области здравоохранения, в которой участвуют поставщики медицинских услуг и сырья, а также врачи и другие специалисты в области здравоохранения с местного и международного рынков. В мероприятии также примут участие представители Управления по контролю за оборотом лекарственных средств Пакистана, представители правительства и дипломатических организаций.
Примечание: Фармацевтическая промышленность Пакистана известна производством высококачественных фармацевтических препаратов по конкурентоспособным ценам. Это делает выпускаемые Пакистаном фармацевтические препараты привлекательными для стран, которые ищут доступные решения в сфере здравоохранения.
Желающие принять участие в мероприятии "MedHealth Expo & Summit 2023" предприниматели могут обратиться, воспользовавшись следующим адресом электронной почты или контактным номером: