Bakıda “Nar Naxışı” festivalı keçiriləcək
Azərbaycanda istehsal olunan məhsulların tanıdılması məqsədi ilə Bakıda “Nar Naxışı” festivalı keçiriləcək. Tədbir 25 yanvar 2026-cı il tarixində “Hyatt Regency Baku” hotelində “ShoppingAZ” platformasının təşkilatçılığı, İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi – AZPROMO və Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin dəstəyi ilə keçiriləcək.
Festivalın rəsmi açılış mərasimi saat 14:00-da diplomatik korpus təmsilçilərinin, dövlət qurumlarının, aidiyyəti təşkilatların nümayəndələrinin və biznes ictimaiyyətinin iştirakı ilə baş tutacaq.

Азербайджанские предприниматели приглашаются к участию в фестивале «Nar Naxışı».
25 января 2026 года в отеле Hyatt Regency Baku состоится фестиваль национальной продукции местных производителей «Nar Naxışı», направленный на поддержку и продвижение продукции, произведённой в Азербайджане. Организатором фестиваля выступает платформа «ShoppingAZ». Мероприятие проводится при поддержке Агентства поощрения экспорта и инвестиций – AZPROMO и Агентства по развитию малого и среднего бизнеса (KOBİA).
Официальное открытие фестиваля состоится в 14:00 с участием представителей дипломатического корпуса, профильных организаций и бизнес-сообщества.