Bakıda “İnvestPro-2014” Forumu keçirilmişdir
15-16 aprel tarixində Azərbaycanda İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Fondu (AZPROMO), “Crowe Horwath” və “Bosco Conference” şirkətlərinin birgə təşkilatçılığı ilə Bakıda “İnvestPro-2014” Forumu keçirilmişdir.
Tədbirə 20-dən çox ölkəni təmsil edən şirkətlərin 200-dən çox nümayəndəsi iştirak etmişdir.
Azərbaycanda İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Fondunun (AZPROMO) rəhbəri Rüfət Məmmədov təqdimatında Azərbaycanın iqtisadi uğurları, həyata keçirilən iri layihələr, ölkəmizdə yaradılmış əlverişli biznes və investisiya mühiti barədə geniş məlumat vermişdir.
Forumda bank, maliyyə, hüquq, audit və konsaltinq sahələrində fəaliyyət göstərən şirkətlərin təqdimatları maraqla qarşılanmış, iştirakçı  şirkətlər arasında əməkdaşlıq perspektivləri müzakirə olunmuşdur.

On April 15-16 the “Invest-Pro - 2014” Forum was held by the Azerbaijan Export and Investment Promotion Foundation (AZPROMO) jointly with “Crowe Horwath” və “Bosco Conference” in Baku. More than 200 representatives of 20 countries participated at the event.
The head of AZPROMO Rufat Mammadov briefed the audience on Azerbaijan's economic success, large-scale regional projects implemented by the participation of the country, various sectors of economy, favorable business and investment climate created for the local and foreign businessmen.
During the event the presentation of the companies from bank, legal audit and consulting sectors presented.