Azərbaycanın tikinti materialları “MosBuild 2019” sərgisində
İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Azərbaycanda İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Fondunun (AZPROMO) təşkilatçılığı ilə Azərbaycan məhsulları 2-5 aprel tarixlərində Rusiya Federasiyasının Moskva şəhərində keçiriləcək “MosBuild 2019” beynəlxalq tikinti və inşaat materialları sərgisində nümayiş olunacaq.
Sərgidə 10 Azərbaycan şirkəti öz məhsullarını “Made in Azerbaijan” vahid ölkə stendində təqdim edəcək.
Sərgi çərçivəsində potensial müştərilərlə görüşlər keçiriləcək, məhsulların ixracına dair müzakirələr aparılacaq.

Construction materials of Azerbaijan at the exhibition “MosBuild 2019”
The products of Azerbaijan will be demonstrated at the international construction and building materials exhibition “MosBuild 2019” that will be held in Moscow, Russian Federation on 2-5 April organized by Azerbaijan Export and Investment Promotion Foundation (AZPROMO) under support of the Ministry of Economics.
10 Azerbaijan companies will present their products at the exhibition under the national stand “Made in Azerbaijan”.
The meetings will be held with the potential customers within the exhibition, the discussions on products export will be conducted.