İxracatçıların nəzərinə!
Azərbaycan Respublikası İqtisadiyyat Nazirliyi tərəfindən Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin Dubay şəhərində 2022-ci ilin 13-17 fevral tarixlərində keçiriləcək "Gulfood 2022" beynəlxaq qida sərgisində vahid ölkə stendində iştirak üçün ixracatçıların müraciətlərinin qəbulunu elan edilmişdir.
Müsabiqə Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2018-ci il 31 oktyabr tarixli 470 nömrəli Qərarı ilə təsdiq edilmiş "Dəstək tədbirlərində iştirak edəcək ixracatçıların seçilməsi üçün müsabiqənin təşkili və keçirilmə Qaydası" əsasında  25 oktyabr 2021-ci il tarixinə təyin edilmiş müsabiqənin tarixinin 25 oktyabr 2021-ci il tarixindən 27 oktyabr 2021-ci il tarixinə təxirə salındığı elan edilir.

The Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan has called for application submission of exporters for food and beverages exhibition “Gulfood 2022” in Dubai, UAE to be held on 13-17 February 2022.
The scheduled competition on October 25, 2021 on the basis of the "Rules of organization and conduct of the competition for the selection of exporters to participate in support activities" approved by the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan on October 31, 2018 No. 470. is postponed to October 27.